+420739750388 image@michaelajanska.com
IMAGE COMPANY - MichaelaJanska.com
17155
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-17155,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.4,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-centered,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-dark-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

IMAGE COMPANY

Jako individualita funguje i celek. Ať už vedete bar, studio nebo jakýkoliv jiný provoz, zajisté má Váš podnik svojí identitu. Michaela má za sebou řadu proměn nejen vzhledu individuálních osobností, ale absolvovala i úspěšné proměny míst jako takových. Provozujete-li místo, kterému byste rádi vlili do žil novou šťávu, přeměnili zajeté stereotypy, zazářili v novém a svěžím světle, i tady Michaela ráda přiloží ruku k dílu a přinese na Váš stůl nové možnosti a řešení. Identita firmy je soubor mnoha různých aspektů, pojďme se na ně společně podívat zblízka, oprášit je a nablýskat. Od návrhu až po realizaci jednotlivých řešení – individuálně na míru – ušijme společně Vašemu podnikání nový kabát, který mu sedne jako ulitý. A slibujeme, že bude slušivý.

LET’S TALK & PUMP

Co ve Vašem podniku můžeme vylepšit? Ukažte mi současný stav, identifikujme společně slabé stránky a můžeme dát věcem nový lesk. Namysleme společně strategii, jak Vaše podnikání může získat svěží look. Image má totiž nejen člověk jako jedinec, ale i téměř každý business a dobrá image může být jedním z rozhodujících faktorů, zda-li naše podnikání vzkvétá či nikoliv. Mají Vaši klienti ze spolupráce s Vámi ten správný pocit? Nebo by mohl být lepší? Pojďme společně vyhodnotit současný stav a proberme na čem se dá zapracovat, co se dá posunout. Pevně věřím, že poztivní změny nepocítí jen Vaši klienti ale i Vaše podnikání samotné.

EVENT & PRODUCTION

Večírek se vší parádou? Leskem a noblesou? Nebo zahradní slavnost? Velké překvapení pro někoho blízkého? S živou kapelou a ohňostrojem? Nebojte se toho, my se toho taky nebojíme a společně můžeme jednotlivé představy proměnit v realitu. Letité zkušenosti rádi využijeme při relizaci nových výzev a společně s profesionály ve svém oboru můžeme vytvořit event přesně podle Vašich představ.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi a pojďme vytvořit něco skvělého.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this