+420739750388 image@michaelajanska.com
IMAGE INDIVIDUAL - MichaelaJanska.com
17153
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-17153,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.4,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-centered,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-dark-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

IMAGE INDIVIDUAL

Každý z nás je unikát. Rozmanitost a individualita dělá náš svět krásně pestrobarevným. To, jak vypadáme, může být často jediným dialogem s naším okolím, který vedeme i beze slov, ať chceme nebo ne. Náš zevnějšek může o nás samých vypovídat mnohé, proč to tedy neříct tak, jak nejlépe dovedeme?

Každý z nás je originál, se všemi specifiky, jak si to příroda přála. Nás samotných se ale neptala. Naštěstí je tu ale i spousta zázračných rukou, které v dnešním moderním světě umí využívat všech nejrůznějších možností tak, aby naše vnější já fungovalo v souznění s tím vnitřním a my se přiblížili našim snům a představám. Ať už je tedy řeč o menších i větších úpravách Vašeho zevnějšku, známe řešení. Díky letitým zkušenostem přesně víme, na koho se s danými záležitostmi obrátit. Komu důvěřovat a komu se svěřit.

Chcete poradit se změnou Vašeho šatníku? Máte výhrady ke svému účesu, úsměvu, pleti, postavě? Chcete jen poradit, popostrčit nebo ukázat směr? Chcete posunout pocit ze sebe sama při jednáních, v práci i v osobním životě na novou úroveň? Pak jste právě narazili na osobu, která Vám ráda bude tím nejbližším a nejdůvěrnějším průvodcem na cestě k Vašemu novému já.

„Tvé tělo, Tvůj chrám“

MEET ME

Pojďme se sejít. Potkejme se a udělejme si společnou představu, jak bychom Vaše současné já mohli vylepšit. Vše, co se zde o mně můžete dozvědět, Vám nejlépe přiblížím na osobním setkání. Vyslechnu si, jakým úhlem pohledu vnímáte věci vy a zkusím Vám navrhnout směry nové. Zda se vydáte cestou, kterou společně vytyčíme, už je na Vás. Nebo vlastně na nás.

Jednotlivé služby, které mohou posílit Vaši současnou identitu.
Můžeme někde začít a někde skončit. Můžeme to dát celé. Můžeme jít jen nakupovat. Můžu Vás nasměrovat, můžu jít s Vámi nebo můžete jít beze mě.
Je to jen na Vás. Tedy na nás.

I AM HERE FOR YOU

c1400ffa-dcff-4f98-b935-7adcaf194b34

WARDROBE CHECK

Pojďme se společně podívat na Váš současný šatník. Udělejme trochu vítr ve Vaší šatně. Rozlučme se se starými kousky, které zabírají zbytečné místo při komponování každodenních nebo i slavnostnějších outfitů. Zachovejme oblíbené oblečení, které vyjadřuje Vaši identitu a dejme prostor novým věcem, které osvěží Váš současný look.

SHOPPING ASSISTANT

Je před Vámi nějaká výjimečná událost? Čeká Vás významný den, který si žádá náležitý dress code? Nebo jen refreshneme Vaši současnou garderóbu? Ráda Vás doprovodím na vybraná místa a dle Vašich možností pořídíme věci nové. Ráda Vám budu průvodcem i rádcem k Vaší nové vizáži.

HAIR BAR

Co Váš účes? Jste se současným stavem Vašich vlasů spokojeni? Pojďme se spolu zamyslet, zda je i tady co posunout. Triky z přehlídkových mol ale i letitá spolupráce s profesionály v tomto oboru nám může dopomoci k řešení nedostatků a přinese nám nové možnosti. Můžeme se pobavit a zapracovat na střihu, barvě, ale i zhuštění, prodloužení nebo transplantaci vlasových kořínků s maximálním přirozeným efektem. Vezměme to klidně od podlahy, víme na koho se obrátit.

BROW BAR
& MAKE-UP

Jak se cítí Vaše pleť? Je spokojená a zdravá nebo můžeme jejímu zkrášlení pomoci? Jaký výraz dává tváři Vaše obočí? Jste-li žena, umíte se správně nalíčit? Upozadit nedostatky a vytáhnout přirozenost Vaší krásy? Malé detaily tvoří celek. I tady na to nejsme sami a můžeme společně s těmi nejpovolanějšími posunout jednotlivé ideály blíže k jejich realizaci. Anebo předčit Vaše očekávání a skrze správné ošetření pleti, úpravy obočí a síle dobře zvoleného make upu odhalit Vaši zcela novou tvář.

SMILE & SHINE

Smějete se? Často a do široka? Nebo tomu něco brání? Pokud shledáváte ve Vašem úsměvu nějaké nedostatky i tady víme jak na to. Naši partnerští dentisti Vám rádi představí ideální návrhy přesně pro Vás na míru.

CHANCE TO CHANGE

Je něco konkrétního, co Vás v cestě ke zdravému sebevědomí brzdí? Pojďme se o tom pobavit. Dnešní doba skýtá nespočet možností a řešení. A Česká Republika vyniká v oboru plastické chirurgie, ať už je řeč o menších korekcích nebo radikálnějších změnách. Řadu let spolupracujeme s těmi nejúspěšnějšími v oboru a vzhledem k letité spolupráci jsme schopni ušetřit Váš čas hledáním a výběrem té správné kliniky či chirurga, jsme schopni vyjednat nejbližší možné termíny a sjednat individuální péči. A pokud si budete přát, tak Vás mohu i doprovodit a být Vám rádcem a oporou při vstupu do Vašich nových zítřků.

HOW TO

Čeká Vás významná událost a nejste si zcela jisti všemi náležitostmi etikety? Co vhodného na sebe a jak se správně zachovat u stolu? Při přednesu? Nebo jsou jiná místa, která můžeme společně vylepšit? Jak se Vám hovoří anglicky? A co Vaše fyzická kondice? Hledáte toho vyvoleného, kdo s Vámi probere jídelníček nebo pohybový plán? Pokud i v těchto kruzích máte touhu se posunout vpřed, máme se společně na koho obrátit. Na ty povolané, kteří jsou v jednotlivých okruzích specialisté a najdou pro Vás řešení, která skutečně fungují.

INDIVIDUAL

Každý z nás je originál a každý si žádá speciální přístup. Ráda si vyslechnu Váš příběh a Vaše podměty. Ještě raději k němu přihodím své zkušenosti, nápady, kontakty a bude mně potěšením Vám být průvodcem k Vašemu novému a lepšímu já. Pokud žijete v zahraničí ráda Vám budu nápomocna s naplánováním a zajištěním cesty a pobytu zde u nás, stejně jako to už několik let pro své zahraniční klienty dělám. Každá cesta začíná prvním krokem, tak se ozvěte a můžeme nezávazně probrat, zda je před námi nějaká cesta společná.

„Sebevědomí je ten nejlepší outfit, který můžeš mít“

CENÍK

• První konzultace – 500 CZK / 1h
• Další konzultace nebo jednotlivé služby jsou řešeny individuálně
• Různá zvýhodnění u konkrétních partnerů a jejich služeb
• Individuální & dlouhodobá spolupráce

Máte zájem o spolupráci? Ráda budu vaším průvodcem na cestě k Vašemu novému já..
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this