+420739750388 image@michaelajanska.com
O mně - MichaelaJanska.com
13756
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-13756,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.4,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-centered,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-dark-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

241CEF2A-CA8B-4267-81A2-7C9FA42A67D8
IMAGEMAKER

MICHAELA JANSKÁ

Vypadat dobře znamená cítít se dobře.
Jak se cítíte vy?
Co limituje Váš dobrý pocit ze sebe sama?
Je to kam posunout?
Odpověď je jen na Vás.

Jak vypadám? Na první pohled zdánlivě banální otázka, pro někoho třeba i povrchní. Jednotlivé části Vašeho zevnějšku, způsob vystupování, to, co z Vás vyzařuje a jakou energii přinášíte do svého okolí – to jsou jednotlivé body, které společně můžeme vylepšit. Je to Vaše sebevědomí – vědomí sebe sama, kterému můžeme dát zcela nový rozměr. I malé změny mohou být velkým větrem do plachet Vašeho imaginárního plavidla a dopravit Vás na Vaší životní cestě na místa doposud neobjevená. Co je cíl? Přece cesta. Mít radost z každého rána, kdy pohled do zrcadla odstartuje vlnu pozitivní energie, která bude tou nejlepší věcí, kterou si s sebou do nového dne odnesete.

NĚCO Z HISTORIE

Michaelina image, její vzhled a způsob vystupování ji odlišoval už jako náctiletou. Na mladou modelku čekala místa jako jsou Berlín, Miláno, Londýn, Miami, New York – tato a řadu dalších navštívila, aby kousek ze sebe dala a něco si i odnesla. Všechny cesty se hluboce vepsaly do té její životní. Hodiny, dny, týdny a měsíce strávené různorodou prací. Záře reflektorů a přehlídkových mol střídaly popsané stránky v diáři cílevědomé organizátorky a produkční. Osudová setkání s více i méně známými lidmi při západech slunce v Kalifornii nebo produkčně náročnější focení v rakouských Alpách s četným týmem. I toto jsou jedny z mnoha zkušeností, které Michaelu na její cestě potkaly, inspirovaly a ovlivnily. Přišly samy, nebo jim šla naproti? Krásných, mladých dívek můžeme v naší zemi potkat mnoho, otázka ale je, kolik znáte těch, kterým jejich cílevědomost a pozitivní energie vnesla do života tolik zkušeností a nezapomenutelných zážitků. Ono to totiž o té samotné kráse, kterou vidíme na povrchu, celé být nemusí. Je to o pocitu uvnitř, který se odráží všude zvnější. Roky plynou a stejně, jako se mladá dívka stává zralou ženou, tak se i priority v životě a kroky k vlastní seberealizaci mění a získávají novou hloubku.

Michaela a její know-how je tu teď tedy pro Vás k Vašim službám.

3FEDFDFE-0C8C-4C20-8C08-0AC00522F37F
14EA94DA-69DD-46E9-A1DF-FEE022012E78

ABOUT MJ

Narozena ve znamení kozoroha v Brně v devadesátémdruhém roce. Po střední živnostenské škole navázala na studium anglického jazyka zakončeného zkouškou Cambridge Univeristy (ESOL). Dále pak pokračovalo studium globálního podnikání a managementu na Newton Collage. Už od svých nácti se věnovala hostessingu a modelingu pro společnosti Moto GP, Superbikes. Spolupracovala se značkami BMW, Yamaha, Alice, VR46 (Valentino Rossi), Monster Energy, Notino, Philip Morris a další, které přinesly nespočet zahraničních cest a setkání. Jako Art director přišla s unikátními eventy Villa Azur Night, na kterých uplatnila své zkušenosti z USA, a které pravidelně po dobu dvou let i produkčne dotahovala do zdárného konce. Dále pak působila jako Creative director pro salon ICONIC, kde se věnovala optimalizaci celého chodu společnosti a aplikovala své marketingové strategie. Od roku 2015 se naplno věnuje svým klientům, ať už to jsou úspěšní manažeři nebo třeba maminky, které se vrací po mateřské zpět do pracovního režimu, nebo kdokoliv, kdo chce svůj vzhled a vystupování povýšit na novou úroveň. Michaela se tedy současně věnuje převážně individuálním proměnám a poradenstvím. Současně zajišťuje chod několika různých eventů, kde je schopna zastát organizaci PR i HR odvětví. Naslouchá bedlivě svému vnitřnímu hlasu a řídí se instinktem. Miluje hudbu, cestování a poznávání všeho nového. Jako nutná duševní potrava jsou pro ni dobré a kvalitní vztahy s lidmi, které ji v životě obklopují. Je milovnice přírody, umění, kontrastů, rozdílností. Neúnavný student seberozvoje na fyzické i psychické rovině a vyprahlý žíznivec po nových dobrodružstvích. Žije a je tady a teď – nechte si tuto výjimečně pozitivní a energickou osobu vstoupit do života. Nebo věříte, že tyto řádky čtete jen náhodou?

TWENTY YEARS FROM NOW YOU WILL BE MORE DISAPPOINTED BY THE THINGS YOU DIDN`T DO THAT BY THE ONES YOU DID. SO THROW OFF THE BOWLINES. SAIL AWAY FROM SAFE HARBOR. CATCH THE TRADE WINDS. EXPLORE. DREAM. DISCOVER.“

Mark Twain

Napsali o nás

Fashion Fantasy

Sexy modelka Michaela Janská natáčela v Salzburgu! Jak natáčení probíhalo?

Fashion Fantasy

Exkluzivní rozhovor s modelkou Michaelou Janskou. Kam směřují její kroky v životě a v modelingu?

Denik.cz

Brněnský bar Two Faces láká na program Villa Azur Night

Máte zájem o spolupráci? Napište mi a pojďme vytvořit něco skvělého.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this